Co zrobić żeby klienci korzystali z usług Twojej firmy częściej?

80% Twoich przychodów pochodzi od garstki, bo zaledwie od 20% Twoich lojalnych klientów. Warto o nich zadbać i skutecznie zwiększyć dochód w Twoim biznesie. Jednym z najlepszych i jednocześnie najprostszych sposobów aby to zmienić jest stworzenie dobrej strony internetowej, ale nie ograniczaj się tylko do tego.


Jak możesz zwiększyć sprzedaż bez konieczności nieustannej walki o nowego klienta?
Bądź w kontakcie ze swoimi klientami, tak aby korzystali z Twoich usług częściej, nie tylko sporadycznie. W tym mogą pomóc Ci sieci społecznościowe, ale również serwisy łączące społeczności biznesowe np. Honaro.

W Honaro możesz informować klientów o swoich produktach, usługach i nowościach bez konieczności dodatkowych, płatnych działań promocyjnych.


Zależy Ci na jeszcze większym popycie na dany produkt lub usługę?
Skorzystaj z bezpłatnych kuponów Honaro dla istniejących klientów. Dzięki nim przypomnisz się swoim klientom i zachęcisz nowych do skorzystania z Twojej oferty.


Będziesz w kontakcie ze swoimi klientami, tak aby korzystali z Twoich usług częściej, nie tylko sporadycznie. Kupon będzie widoczny na Twoim profilu Honaro, stronie www czy Facebooku. Każdy osoba, która zrealizuje kupon trafia do Twojej bazy klientów, tak abyś miał z nią kontakt w przyszłości.


W Honaro poinformujesz klientów o wydarzeniach w Twojej firmie, zaprosisz ich na eventy. Nawet jeśli wydaje Ci się, że ta forma promocji nie znajdzie zastosowania w Twojej firmie bo np. jest małym przedsiębiorstwem. To pomyśl, że możesz również promować np. nowe jesienne menu w swojej restauracji, wiosenną kolekcję dodatków czy konkurs dla klientów.


To o czym należy pamiętać jest to, że aby klient chciał do nas wrócić musimy stworzyć  z nim rzeczywistą, opartą na zaufaniu relację. Traktujmy go tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. a na pewno z chęcią wróci dokonać u nas zakupów.

​​​​​​​
Clients Trust Certificate